ABOUT

W najbardziej typowej hierarchii potrzeb człowieka, potrzeba estetyczna nie zajmuje zwykle miejsca pierwszego. Są jednak
i tacy, którzy stawiają ją bardzo wysoko. Nie ma ich wielu i niełatwo do nich trafić, ale to czyni z nich ludzi wyjątkowych. Najlepiej próbować dotrzeć do ich wnętrza wywołując emocje. Stąd już blisko, by obudzić pragnienia, nastroje. Do takich własnie ludzi chcę trafić twórczością swoją i pracami grupy bliskich mi artystów, których prace wystawiane są w Galerii Nastroje.

Galeria od samego początku swojego istnienia stawiała na estetyczną prostotę, przyciągającą uwagę oryginalność. Nie zmieniło się to do tej pory – idea nowoczesności, nieszablonowości, naturalności – wciąż stanowi o jej kształcie. Artyści skupieni wokół Galerii Nastroje wraz z jej właścicielką Agnieszką Kirzanowską-Osińską, proponują indywidualne podejście do odbiorcy. Nie ukrywając części profanum w postaci przedmiotowego potraktowania produktu, pozostawiają jak najwięcej sacrum, które stanowi dzieło sztuki. Dzięki temu powstać może oferta całościowa.

Share on FacebookShare on Google+Pin on Pinterest